Ako vybrať ten správny šperk pre vašu partnerku

Neviete čo by potešilo vašu priateľku, alebo manželku, no dátum jej narodenín, či vášho spoločného výročia je už za dverami? Nemusíte sa vôbec hanbiť. Nie len muži, ale aj ženy mávajú takéto problémy. Niekedy dokonca i väčšie, pretože vybrať darček pre mužské pohlavie nie je vôbec jednoduché. Ak potrebujete nájsť trochu inšpirácie, nech sa páči.

stříbrný náramek

Ako prvý ideálny darček väčšine mužov napadnú práve šperky. No a to nie je vôbec zlé. každá žena takýto darček určite ocení. Je však dôležité, aby ste vedeli čo je jej srdcu blízke. To znamená napríklad to, či vaša partnerka obľubuje skôr zlato, striebro, drahé kamene, alebo bižutériu.

Niektoré ženy vyslovene neznášajú drahé kovy. Práve naopak bižutéria, je pre nich tou najlepšou voľbou. V tomto prípade sa nesnažte silou mocou ukázať, ako veľa ste ochotní za ňu utratiť. Poobzerajte sa radšej po kvalitnom kúsku bižutérie. Najlepší je taký, ktorý si nikdy nekúpi sama. Nehovoríme ale o farbe, alebo štýle, skôr o spomínaných financiách.

Pre milovníčky striebranie je vybrať vhodný darček vôbec ťažké. Strieborné dámske náramky, náušnice, retiazky a náramky. Výber je jednoducho neskutočne široký a navyše sú tieto šperky i cenovo prístupné. Druhou možnosťou je o čosi drahšie zlato. To ženy milujú, avšak pozor, nie všetky, niektoré naozaj uprednostnia radšej striebro. To pôsobí jemnejším a mladistvejším dojmom. Preto je naozaj potrebné, aby ste si dopredu urobili malý prieskum. Potom budete vedieť, po ktorom z týchto drahých kovov siahnuť.

náramky

Pri zlate ešte chvíľku ostaneme. Poznáme zlato žlté, ružové a biele. Každé z nich má iný odtieň. Preto si zistite aj to, ktoré z nich uprednostňuje vaša partnerka.
Ešte nám ostali drahé kamene.Medzi tie patrí napríklad i ruženín, ametyst, smaragd a iné kamienky. Po takýchto šperkoch môžete siahnuť aj vtedy, ak neviete čo presne vaša milovaná preferuje. Nájdite však kameň, ktorý súvisí s jej znamením, alebo menom. V každej jednej predajni vám s tým ochotne poradia.