Masáž chúlostivých partií

K erotickým masážam patrí aj masírovanie chúlostivých oblastí vášho tela. Čo všetko vám pomasíruje vaša masérka a čo pri tom budete cítiť? Nenechajte sa uskromniť len s klasickou masážou. Práve potrebujete relax a oddych v celom vašom tele. Potrebujete navodiť sexuálnu vzrušujúcu energiu, ktorú dosiahnete len vďaka erotickým masážam v rôznych masážnych salónoch. Masážne salóny sa postarajú o vaše vzrušenie a budete sa cítiť neskutočne oddýchnutý a uvoľnený. Budete sám sebou a odhalíte svoje najtajnejšie túžby a sny.

oddych

Masáž bradaviek

Bradavky sú veľmi citlivé miesta. Nachádza sa v nich veľmi veľa malých tenkých žíl, ktorých keď sa dotknete, ucítite vzrušenie po celom tele. Bradavky na prsiach majú veľký význam. Dokážu sa pri vzrušení vztýčiť a viete sa s nimi hrať a spôsobovať si rozkoš.

Masáž pohlavného údu

Mnoho mužov má veľmi v láske a obľúbenosti, keď sa im žena hrá s ich stoporeným pohlavným údom. Stoporený penis je pripravený na rôzne sexuálne hrátky. Avšak pri erotickej masáži sa vám masérka zrejme nebude hrať so stoporeným údom. Bude ho masírovať a vy môžete pri tejto masáži aj ejakulovať. Výstrek semena je dôkazom vykonania úspešnej vzrušujúcej erotickej masáži. Masérka bude dokonca poctená vašim vystreknutím spermií.

masírovanie

Masáž chodidiel

V chodidlách sa nachádza veľmi veľa citlivých bodov, ktoré výrazne ovplyvňujú reakcie celého tela. Vyskúšajte si masírovať chvíľu svoje chodidlá a uvidíte, kde budete cítiť rôzne pocity vo vašom tele. Práve v chodidlách máte jemné súčasti tela, ktoré vám príjemný pocit prenášajú z chodidiel do celého tela. Po masáži budete pociťovať najväčšie uvoľnenie vášho tela. Prídete na erotickú masáž aj po ďalší krát? Neverím, že nie. Erotická masáž vás dokonale pohltí svojou fantastickou atmosférou a úžasným uvoľnením a vyvrcholením.