O manželských posteliach alebo rozdeľuj a panuj pri spoločnom spaní.

Povedzme si niečo o manželskej posteli. Áno, o tom mieste, kde si s manželom líhate (takmer) každú noc. Alebo aj s niekým iným. Alebo tam spíte sám/sama. Ste predsa bohém, vy máte radi neobmedzený priestor. Každopádne, manželská posteľ, ako názov hovorí, bola vytvorená s primárnym cieľom poskytnúť spoločný priestor pre manželov, v súčasnosti už aj páry akéhokoľvek druhu. Spoločnosťou je to už raz tak dané, že manželia by mali spánok zdieľať spoločne, najlepšie v rámci jednej manželskej postele. Samozrejme je to aj veľmi praktické, keďže tým pádom aj na intímne aktivity majú manželia oveľa viac priestoru.

Postel2

Niektoré kultúry alebo náboženstvá spoločné spanie manželov neprevádzkujú. Čo zároveň nemusí byť vôbec zlý nápad, naopak, vyznie to ako celkom praktický ťah. Aká norma zakazuje partnerom mať vlastné postele, pri väčšom bývaní aj vlastné spálne? Ak majú náladu a chcú stráviť noc spolu, nie iba kvôli sexu, spia spolu v manželskej posteli. Keď chcú mať svoj priestor alebo ak je jeden z partnerov problematický a noc v jeho blízkosti znamená čeliť kopancom, a iným nečakaným útokom, či chrápaniu, určite sa nestanete horším manželom či manželkou, ak si vyhradíte vlastné spacie územie.

Postel

Manželská posteľ https://albero.sk/znacka-produktu/manzelska-postel/ by však vo všeobecnosti mala pre manželov znamenať miesto, kedy sa po celom dni, ktorí strávili oddelene, pri svojich povinnostiach, spolu zídu a vyčlenia si čas jeden pre druhého. Na akési vzájomné znovuzblíženie. Zaspávať s niekým, ak samozrejme nechrápe, je veľmi relaxujúce. Navodzuje sa pocit bezpečia, intimity, spánok tak prichádza oveľa skôr. Ako každé miesto na spanie, aj manželská posteľ by mala byť pohodlná, priestranná, s vhodným matracom. Tú svoju trendy posteľ na zdieľanie vzájomného času s partnerom/partnerkou nájdete aj u predajcu Albero. Vyberte si takú, ktorá vás ešte viac zblíži.