Plast a bublinky odolajú každému počasiu

Mnoho rodín má niekoho, kto žije či pracuje v zahraničí a s kým sú v kontakte aj prostredníctvom poštových služieb. Spomenieme si na nich pri každom ich životnom jubileu, narodeninách či meninách, ale môže to byť aj vtedy, ak oni od nás potrebujú nejaké dôležité dokumenty či písomnosti, ktoré im vieme dodať iba prostredníctvom pošty.

delivery-1417310_640

Posielať niečo do ďalekých krajín, kam pošta cestuje dlhé týždne, je dosť riskantné hlavne z hľadiska spoľahlivosti obalov, ktoré by dlhú cestu mali vydržať a zásielku doručiť nepoškodenú. Donedávna sme plastové obálky nevyužívali v takej miere ako je to v poslednom období, kedy sme vlastne objavili fantastické vlastnosti týchto obálok a už iné ani nehľadáme. Plast je materiál, ktorý je vzduchotesný, neprepustí vlhkosť a tiež nečistoty a prach, ani slnečné lúče obsah obálky nepoškodia, takže je vhodný takmer do každého prostredia. Skutočne kvalitne zabalené zásielky môžu byť len v plastových obálkach.

Ich výber závisí od druhu tovaru, ktorý do nich chceme vložiť. Na trhu existujú v mnohých veľkostiach a okrem klasických plastových obálok si môžete vybrať aj bublinkové obálky. Názov 2packsk napovedá, že z vnútornej strany majú obálky nalepenú bublinkovú fóliu, čo ich posúva do skupiny odolnejších a vhodných na dlhé putovanie až k adresátovi. Cestou totiž odolajú mechanickému poškodeniu pri manipuláciu prepravcami, neznehodnotí ich prach ani nečistoty, odolajú vlhkosti aj slnečným lúčom, no hlavnou výhodou bublinkových obálok je maximálna ochrana obsahu pred nešetrným zaobchádzaním. Do týchto obálok je možné vložiť tlačoviny, dokumenty, knihy, drobné predmety, darčeky či kozmetiku alebo aj textil menších rozmerov. Obálky majú lepiaci pásik, ktorý jednoducho zalepíte a pošlete.

envelope-2575249_640

Farba bublinkových obálok 2packsk je klasicky biela, ale v ponuke sú aj v holografickej povrchovej úprave a tiež v čiernej matnej farbe, máte na výber a rozhodnutie je len na vás. V každej však bude vaša zásielka chránená a bezpečne doručená do cieľa určenia.