Nenúť ju, keď nechce

Počúvaš od ženy len neustále šomranie na tvoju adresu o tom aký si neschopný? Keď má prísť reč na posteľné radovánky, tak sa radšej schová alebo povie, že na to nemá náladu? Že ju bolí hlava? Že by si jej mal viac pomáhať? Ale kedy, keď musíš aj ty zarábať peniaze a na domáce práce nemáš vôbec času nazvyš? Máš problém s tým, že ona na teba vôbec nemá čas? Sú pre ňu domáce práce prednejšie pred tebou? Všetko ostatné je jej prednejšie ako sex? Má táto žena niekedy na to ešte chuť?

act-2047212_1920

Nečakaj, kým sa z toho úplne zblázniš… vyrieš si to po svojom na sex priváte https://www.privatportal.sk/ a o viac sa nemusíš starať. Môže ti doma šomrať okolo uší koľko chce a už ti nebude žrať nervy tak ako doteraz. Poriadne uvoľnenie s tebou spraví divy. Nebude ti vadiť, že ti vlastná manželka alebo partnerka nechce povoliť vstup do jej zakázaného územia. Má si plniť svoje manželské povinnosti, potom by si nemusel hľadať útechu a hlavne potešenie niekde inde. Ako keby to nebola odmena aj pre tieto naše ženy? Či im to robí radosť nás takto napínať ako struny a hrať sa s našimi pudmi? Nič nie je horšie ako v posteli večer ohrdnutý muž s postaveným penisom. Potom skúste zaspať. To je snáď na porazenie, keď sa vám postaví a vaša milá vám povie, že dnes naozaj nič nebude. Nedá sa zaspať, lebo už stojí. Tá túžba po ženskom tele je na nevydržanie. Tie pocity sa nedajú ani opísať ako sa musí cítiť takýto ohrdnutý muž.

sexy-4937401_1920

Už ťa to nebaví neustále ju nútiť do samotného sexuálneho aktu? Je to na nič, keď sa musíš na ňu pozerať, myšlienky ti behajú kade tade a vieš, že ti pravdepodobne aj tak nedá? Ešte sa tvári nahnevane, keď náhodou od nej niečo chceš? Vraj kto pochopí ju? Ale kto pochopí teba, že je to prirodzené túžiť po splynutí? Nevie ťa pochopiť? Máš pocit, že už ju vôbec nepriťahuješ? Nevieš sa z tohto kolotoča nijako vymotať?

5/5 - (1 vote)