Starajte sa o svoje ruky, ale aj o nechty

Keď som sa rozhodla, že sa začnem starať o svoje nechty, bolo mi jasné, že som sa pustila do neľahkej úlohy. Bolo to niečo, čo bolo fakticky veľmi ťažké, pretože starať sa o nechty v prvom rade znamená, že sa musíte starať aj o svoje ruky. A staranie sa o ruky znamená, že musíte byť veľmi dôsledná. Ja som svoje ruky podceňovala celý život a presne tak to aj vyzeralo. Mala som ich ako také dva „šmirgle“. Proste boli totálne suché a popraskané. Najprv som si musela nájsť poriadny krém, pretože čokoľvek, čo som si na svoje ruky naniesla, mi nepomohlo. Žiadne bežné krémy z drogérie moje ruky nezachránili.

lakování

S krémami na ruky je to ako s krémami na pleť. Každému jednoducho sedí niečo úplne iné. A moje ruky boli očividne skutočne všemi náročné na všetko, čo som na ne naniesla.

Nakoniec mi samozrejme pomohli prírodné krémy, ktoré moje ruky poriadne vyživili. Potom som sa konečne mohla začať sústrediť na nechty a na manikúru. Z toho som bola maximálne nadšená. Rozhodla som sa, že si dám na nechty niečo, čo aj skutočne vydrží. Mojím riešením bol uv gel a skutočne som nemohla urobiť lepšie rozhodnutie. Myslím si, že práve toto je určené pre náročné ženy.

A musím uznať, že ja jednoznačne patrím medzi náročnejšie ženy, ktoré si potrpia na to, aby mali len kvalitu. Som ochotná do seba investovať, keď to stojí za to.

nehty modré

Ak čakáte od svojej manikúry, že skutočne vydrží a že vám nebude robiť z vašich reálnych nechtov len obyčajný papier, toto je skutočne dobré riešenie. Môžete si vybrať niečo, čo vaše nechty poriadne spevní, ale zároveň budú vyzerať viac, než len dokonale a tým si môžete byť istá. Hovorím z vlastnej skúsenosti, ako žena, ktorá si proste potrtpí na to, aby bola obklopená iba kvalitnými vecami, na ktoré sa dá spoľahnúť. Takže, ak nad tým uvažujete, určite choďte do toho. Môžete mi veriť, že budete spokojná tak ako ja.