S bruškom ale IN

Mnoho žien považuje svoje obrovské bruško počas tehotenstva za akúsi prekážku k tomu byť IN. To je ale veľká chyba. to, že vám pod srdcom rastie malý drobec neznamená, že musíte chodiť ako šedá myška. Preto sa zásobte kvalitnými a hlavne módnymi kúskami oblečenia, aby ste aj v tehotenstve držali krok s módou.

těhotná žena
 
Tento rok vládne mamičkám pastelová!
 
Pastelové farby sú v roku 2019 najväčšou vychytávkou pre tehotné ženy. Odtiene modrej, oranžovej, ružovej, tyrkysovej, alebo žltej. Nebojte sa ich medzi sebou kombinovať a byť poriadne výrazná. Veď bruško nie je žiadna hanba. Práve naopak, mali by ste ho vystavovať na obdiv celému svetu. V lete sa nebojte siahnuť po krátkych šatách, v ktorých vyniknú vaše nohy.
 
Zaujmite na prvý pohľad
 
XXL klobúk, obrovský náhrdelník, kabelka, alebo iný výrazný doplnok? Tým nič nepokazíte ani v tehotenstve. Podobne ako v oblasti oblečenia, sa budú pastelové farby tento rok nosiť aj na doplnkoch. Nezabudnite na to, že ak si na hlavu nasadíte obrovský klobúk, mali by ste sa krotiť v ostatných doplnkoch. Nie je na škodu ak ho zladíte s topánkami a kabelkou.
 
Nenakupujte len tehotenské oblečenie
 
Počas tehotenstva nemusíte nosiť zásadne tehotenské šaty. Ich výber je predsa len trošku obmedzený, čo sa štýlu týka. Preto zájdite do klasického obchodu s oblečením a nakupujte o niečo väčšie čísla. Navyše, tieto kúsky využijete aj potom, ako sa vám váš drobec narodí. Oversize svetre, tričká, či mikiny sú dnes jednoducho v kurze.

mateřství
 
Praktické pred aj po
 
Medzi ďalšie kúsky, ktoré využijete aj po tom, ako vaše bruško zmizne sú jednoznačne pončá! Tie sa dnes nosia, takže si ich nakúpte aj do zásoby. Na jar a jeseň vám v nich navyše bude príjemne teplo a zároveň vás nebude na brušku nič tlačiť.
Ďalším a veľmi praktickým kúskom oblečenia sú jednoznačne overaly. Nekupujte si tie z rifloviny, pretože ich veľkosť je fixná.  Siahnite po voľných a vzdušných materiáloch, ako je napríklad bavlna, hodváb, alebo pokojne i teplákovina.