Hľadáte spoľahlivú cestovnú agentúru? O jednej takej vieme

Pre človeka, ktorý nie je zvyknutý cestovať niekoľkokrát ročne na dovolenku do zahraničia, môže byť naozaj ťažké vybrať tú správnu cestovnú kanceláriu. My vieme o jednej, s ktorej službami, budete nadmieru spokojní. Happy Travel poskytuje zájazdy do mnohých exotických destinácií, a to navyše i za rozumné ceny.

Auto idúce po ceste popri pláže amori za slnečného počasia.jpg

Turecké destinácieako Belek, Side, Kemer, Alanya, Antalya či Istanbul nájdete v ponuke tejto cestovky taktiež. S Tureckom začíname z dôvodu, že v posledných rokoch, v popularite, predbehlo dokonca i milované a takmer neporaziteľné Chorvátsko. Dovolenkujúci si nevedia vynachváliť najmä moderné hotely, ktoré stoja priamo na plážach alebo v ich tesnej blízkosti. Svoje robí taktiež nádherne čisté a teplé more a tiež piesočnaté pláže. Turecko je zároveň krajina dvoch tvári, pretože ponúka turistom nespočetné možnosti trávenia času v prírode. Nachádzajú sa tu hory, jaskyne, kaňony a iné prírodné atrakcie.

Vybrať si môžete samozrejme ja z iných populárnych destinácií. V ponuke Happy Travel nájdete zájazdy do Grécka, Bulharska, Egyptu či Talianska. Cestovná kancelária je na trhu viac ako desať rokov a svojim zákazníkom garantuje spokojnosť.
V ich ponuke nájdete aj last minute, ultra last minute a all inclusive zájazdy, takže sa nebudete musieť naozaj o nič starať. Tieto výhodne ponuky dovoleniek, môžete absolvovať aj počas hlavnej letnej sezóny. Doby, kedy sa zájazdy „vypredávali“ len v skorú jar a na jeseň sú už preč. Svoju dovolenku si preto môžete výhodne užiť aj uprostred leta, tak ako sa má.

Muž a žena si štrngajú s kokteilmi na terase s výhľadom na more.jpg

Spomínané dovolenkové destinácie sú v súčasnosti tými najobľúbenejšími miestami, kde Slováci cestujú. Turecko, Taliansko a Grécko sa nachádzajú dokonca v prvej trojke. Zvyšné dve, teda Egypt a Bulharsko za nimi veľmi nezaostávajú. Tie nájdete v prvej desiatke obľúbených destinácií.