Čo do pracovne?

Ak pracujete v otvorenom priestore kde je ďalších niekoľko desiatok zamestnancov, tak určite máte len svoj vlastný stôl s počítačom, písacími potrebami a stoličkou. Na takejto ploche sa veľmi ťažko vymyslí niečo dizajnové a moderné. Nebuďte však smutný a vymyslíte aspoň niečo malé, čo sa vám bude páčiť a spríjemní vám tak pracovný čas.

zápisník

V prvom rade si dajte na stôl aspoň dve menšie kvetináče s kvetmi, ktoré vám skrášlia stôl a taktiež dodajú čistý kyslík, ktorý pomáha pri rozmýšľaní. Uvidíte ako vám to spríjemní osem hodinový pracovný čas. Ďalšou možnosťou môžu byť rôzne ozdobné predmety, ako napríklad dizajnový pohár na perá, či farebná zošívačka. Taktiež si môžete kúpiť vankúšik v rôznych farbách a vzoroch na vaše kreslo. Jednak budete mať pohodlné sedenie, a taktiež budete mať veselšie pracovisko.

blok

No čo s väčšou pracovňou, ktorá je od ostatných oddelená? Vtedy môžete popustiť uzdu fantázií a začnite dekorovať miestnosť. Tu si môžete dovoliť aj väčšie kvety vo veľkých kvetináčov, taktiež rôzne dizajnové vázy, kreslá či stolíky na kávovar, alebo iné dekoratívne prvky. Hitom sú dekorácie zo skla v rôznych vzoroch a samozrejme veľkostiach, môžete si zaobstarať napríklad veľkého skleneného leva, ktorý bude značiť vašu nadriadenosť a silu. Vždy majte vo svojej pracovni minimálne dve stoličky pre hostí, ktorí navštívia vašu kanceláriu.

kancelář

Ak ste šéf viacerým ľuďom, neodporúča sa mať uzavretú kanceláriu. Potrebujete predsa dohliadať na ostatných aby si nerobili čo sa im zachce. Preto sú dobrou voľbou presklené dvere, či dokonca celá miestnosť môže byť zo skla. Ak nechcete až toľko skla kvôli údržbe, majte aspoň na jednej stene sklo cez, ktoré bude vidieť do vnútra aj von. Alebo len von, ak nechcete aby vaši zamestnanci videli čo sa deje u vás v kancelárií, no vy ich chcete mať stále na očiach.