Rýchle poistenie online

Chceli by ste si zmeniť poistenie, alebo chcete sa poistiť svoje nové auto, prípadne Vám skočilo to staré poistenie ? Poradíme Vám ako sa ľahko a jednoducho poistiť bez toho aby ste navštívili pobočku alebo dlho čakali v rade na poistenie.
Poistenie auta, motorky alebo prívesného vozíka nebolo nikdy jednouché. Museli ste ísť na pobočku vystať radu, a keď ste sa dostali konečne ku pracovníkovi alebo pracovníčke, zistili ste že poistenie na pobočke trvá pridlho a museli ste podpísať veľké množstvo papierov. Dnes je to ale úplne inak. Online poistenie auta, motorky, či prívesného vozíka je jednoduchšie, rýchle a bezpečné. Ako na to ?
pojištění vozu
Vyberiete si poisťovňu ktorá má vhodné podmienky na poistenie. Otvoríte si ich stránky a vyhľadajte si poistenie online. Vyhľadáte si svoje evidenčné číslo vozidla a potvrdíte. Vyhľadáte si značku a tip vozidla, a doplníte všetky údaje o aute. Všetky údaje sú potrebné na to aby Vám bola vpočítaná výška poistenia. Ďalej zakliknete či ste občan, samostatná zárobkovo činná osoba alebo právnická osoba. Ďalej sa Vás opýtajú či ste mali za posledné dva roky nehodu a koľko krát. Ak máte všetko vyplnené presuniete sa na ďalšiu stránku kde si vyberiete či chcete platiť poistenie mesačne, štvrť ročne, alebo ročne.
spočítejte si to
Ďalšia stránka bude konečná suma ktorá budete platiť v danom období. Štvrtá stránka je na osobné a identifikačné údaje. Nemusíte sa Báť o svoje osobné údaje, všetky stránky na poistenie auta sú bezpečné. A posledná piata stránka slúži na prvú platbu poistenia. Keď budete mať všetko hotové, potvrdíte, a následne Vám príde email, že prijali žiadosť na poistenie, a následne Vám bude doručené dve zmluvy o poistení. Jednu podpíšete a odošlete spätne do poštovne a druhá bude pre Vás.
Možno tento návod vyzerá zložite, ale skutočnosti keď si otvoríte stránky poisťovní zistite že je to jednoduché, a poistenie Vám nebude trvať ani 10 minút.