Netradičné svadobné oznámenia, ktoré zaujmú.

Vyvrcholením vzťahu dvojice je svadba. Je vždy veľkolepá, jedinečná a originálna, podobne ako aj prípravy na ňu. Ich súčasťou je správny výber pozvánok a doplnkov na svadobný stôl.

Netradicne svadobne oznamenia Vám ponúkajú nespočetne veľa možností. Na začiatku je vždy Váš návrh, predstava a na záver jej finálna podoba. Po konzultácii s odborníkmi Vám bude zaslaný grafický návrh, ktorý schválite a následne tlač svadobných pozvánok. Dĺžka doručenia je približne 7 pracovných dní, je vhodné počítať s istou časovou rezervou. V prípade Vášho záujmu Vás samozrejme budú pozvánky vytlačené expresne.

marriage-636018_640

Svadobná pozvánka je takmer umelecké dielo. Váš pôvodný návrh pretavený do finálnej podoby napovedá svadobným hosťom veľa o tom, na čom Vám záleží a aké sú Vaše priority. Preto je starostlivý výber a prevedenie dôležité.

Na výber máte samozrejme klasické oznámenia s obálkou alebo len tak, jednoduchšie, bez nej. Netradičné svadobné pozvánky sú najviac originálne. Vždy sa jedná o Váš nápad zdokonalený odborníkmi. Tí Vám zladia Vami zadaný text s typom písma, jeho veľkosťou, farebným prevedením, typom papiera a celkovou realizáciou. Dnes už nie sú nezvyčajné pozvánky s folklórnym motívom, spoločnou fotografiou dvojice, vlastným textom alebo dokonca s hrajúcou melódiou. Záleží na Vašej kreativite a spôsobe, ktorým sa chcete prezentovať.

Tvar pozvánky môže byť rôznorodý, od klasických tvarov až po nezvyčajné vo forme srdiečka, štvorlístka ale aj malého domčeka. Forma papiera má mnoho podôb, od klasického až po takmer textilný, matný, lesklý, s reliéfom až takmer brokátový. Je to podobne ako so šatami. Tisíce podôb a každé sú originálne.

love-4226896_640

Vždy záleží aj na výbere hostí. Pretože pre nich sú pozvánky určené a malo by sa to rešpektovať. Aj preto sa vo väčšine prípadov volia klasické formy s jemným nádychom originality. Odborníci nám radia – svadobná pozvánka nie je určená pre Vás, ale pre Vašich hostí. Je umením nájsť vhodnú formu. Aj preto je vhodné poradiť sa s odborníkmi.