Netradičné darčeky roku 2018

Vianoce sú za dverami a vy stále netušíte čo pod stromček? Nechcete obdarovať svojich blízkych niečím typickým, čo dostávajú každoročne? Samozrejme ponožky a sveter človeka potešia, no ak chcete, aby mu tieto Vianoce ostali v pamäti ešte veľmi dlho, skúste jeden z týchto netradičných darčekov.

vánoční strom

Pivný kúpeľ
Heslo je – čím netradičnejšie, tým lepšie, preto sem určite patrí pivný kúpeľ. Je vhodný aj pre dvojicu a vysoký obsah vitamínu B sa postará o dokonalú regeneráciu vašej pokožky, vlasov a zážitok, na ktorý určite nezabudnete. Počas tridsať minútového kúpeľa, máte zároveň možnosť načapovať si pivo sami. Takýto kúpeľ zaručuje istú relaxáciu a upokojenie po náročnom dni.

Pre ženy
Vieme ako veľmi ženy milujú nakupovanie, tak prečo im nedopriať darček, ktorý ich naozaj poteší a podporí ich vnútornú nákupnú maniačku? Existuje totiž možnosť kúpy poukazu na audit šatníka, čo je približne trojhodinová konzultácia zo špecialistom. Zároveň sa dá dokúpiť aj samotné nakupovanie so špecialistom, čo ocení určite každá žena, ktorá chce vyzerať dobre.

Pre mužov
Tak ako majú ženy rady nakupovanie, muži milujú autá. A nejeden z nich by chcel šoférovať pretekárske auto alebo snáď samotnú formulu. Áno, aj to už dnes obyčajný človek môže zažiť. Stačí kúpiť poukaz na takýto automobilový zážitok alebo na adrenalínový deň, ktorý zahŕňa viac takýchto netradičných aktivít. Napríklad spojenie jazdy na štvorkolke, pobytu vo vodnom valci aquaroller a hydrospeed, čo je doska, slúžiaca na splavovanie rieky.

bahno

Lietanie vo veternom tuneli
V Prahe alebo v Tatralandii máte možnosť využiť poukaz na naozaj netradičný, adrenalínový zážitok vo veternom tuneli. Budete mať pocit ako by ste zoskočili z lietadla, čiže pocit voľného pádu pri rýchlosti vetra 270km/h. Atrakcia je dostupná pre osoby už od päť rokov a zároveň je možná aj pre ľudí na invalidnom vozíku.