Nakupujte iba kvalitné led produkty s dlhou životnosťou.

Súčasná led technológia, ktorá si podmanila takmer celý trh s osvetlením a osvetľovacou technikou, veľmi rýchlo vytlačila staré žiarovky a neónky, ktoré dovtedy boli súčasťou všetkých domácností. Dnešné vymoženosti a výhody led osvetlenia si dnes uvedomujú hlavne tie staršie ročníky, pretože vedia porovnať staré Edisonove žiarovky s dnešnou modernou technológiou. A výhod, ktoré led žiarovky dnes ponúkajú, je skutočne viac než dosť.

led osvetlenie

Vari najviac oceňovanou výhodou je úspora elektrickej energie. A si predstavíte, že by ste dnes mali vo všetkých miestnostiach vášho bytu alebo rodinného domu staré Edisonove žiarovky, ktoré iba 20% elektrickej energie využívali na produkciu svetla, tak váš účet za elektrinu by bol podstatne vyšší.

Niekedy v začiatkoch príchodu led žiaroviek na trh bola najväčším problémom cena týchto žiaroviek a aj vysoká miera poruchovosti. Tieto nedostatky však už sú vyriešené a dnes si už môžete zakúpiť rôzne druhy led žiaroviek za veľmi výhodné ceny. A čo sa týka životnosti a poruchovosti dnešných moderných led žiaroviek, tak tieto už bežne svietia 10 000 – 50 000 hodín, takže ide o veľmi kvalitné produkty. A ak dnes nakúpite napríklad led žiarovky e27 https://www.ledprodukt.sk/69-led-ziarovky-e27 v kvalitnom a overenom obchode, tak vám ich pri akejkoľvek poruche okamžite vymenia za nový kus.

led osvetlenie

Niekedy klasickým žiarovkám spôsobovalo veľké problémy, ak ste ich často rozsvecovali a zhasínali. Pre dnešné led žiarovky už toto nepredstavuje žiaden problém, takže ich môžete zapínať a vypínať aj 1000x denne a nemá to absolútne žiaden vplyv na ich životnosť. A navyše okamžite po rozsvietení svietia led žiarovky na 100% výkonu, čo v začiatkoch vždy neplatilo.

Tých výhod je omnoho viac, o čom sa môžete presvedčiť, ak navštívite kvalitný internetový obchod, kde sú ceny ešte výrazne nižšie ako v kamenných predajniach. Stačí len navštíviť tie správne stránky, ako napríklad www.ledprodukt.sk a môžete nakupovať veľmi výhodne všetky led produkty na jednom mieste.