Hydratácia v lete je dôležitá

Slnko je náš dar, je úžasné pomáha nám udržiavať nás zdravých, ale aj šťastných a spokojných. Vďaka nemu rastú naše rastliny, ale aj my sami. V lete sa na ňom radi vyhrievame, čo nášmu zdraviu samozrejme prispieva, avšak v niektorých prípadoch ho môže byť aj priveľa, čo sa neskôr vyznačuje únavou, spálenou pokožkou, úpalom alebo dehydratáciou. Najmä v lete si treba preto dávať pozor a pravidelne dodržiavať pitný režim, pretože odpadnutie nám hrozí v takýchto horúčavách na každom kroku.modelka.jpg
Dehydratácia dokonca neprospieva ani našej kráse. Suchá pokožka a vlasy určite nie sú ničím extrémne príťažlivým. Telové mlieka sú samozrejme správnou voľbou v takmer každom prípade. Niekedy je však dobre pomôcť našej kráse proti vysušovaniu aj inými, extra spôsobmi. To znamená, že ku každodennej klasickej starostlivosti pridáme aj niečo navyše, čo nám zaručí 100% úspech.
V prvom rade treba myslieť samozrejme na to, že krása sa začína zvnútra. Ak teda chceme mať lesklé vlasy a krásnu zamatovo hebkú a lesklú pokožku, musíme dodržiavať pitný režim. Takýmto spôsobom v prvom rade zabránime tomu, aby naša pokožka príliš veľa vysychala. Dodržiavať pitný režim však nie je žiaden krátkodobý proces, treba naň dohliadať a piť množstvo tekutín každý deň, pravidelne, nie len raz za deň keď nám to náhodou napadne.dívka v plavkách.jpg
Hydratovať a aj chrániť sa pre nadmerným slnkom môžeme tiež tak, že si jednoducho nezabudneme natrieť pred pobytom na slniečku celé telo opaľovacím krémom alebo olejom, ktorý nás udrží v kľude a chránených. Ak chceme, aby bola ochrana 100%, po tom čo odídeme z vody sa natrieme znova a tak ďalej.
Po opaľovaní je potom vhodné zvoliť vhodný krém poopaľovaní, ktorí celé opálenie akoby zafixuje a my si takýmto spôsobom doprajeme plnohodnotnú starostlivosť. Slnko je skvelé, ale netreba to s ním príliš preháňať, aby sme si neprivodili nepríjemné poškodenie kože.