Darček pre vášho manžela

Túžite po obohatenie sexuálneho života s vašou partnerkou alebo manželkou? Súčasť masáže penisu je aj zlepšenie erekcie. Zapojte sa pre to do vašich erotických hier pravidelne aj vďaka masáže penisu. Určite to aj vášho manžela nadchne a bude sa cítiť znovu ako muž, ktorý vás priťahuje. Masáž penisu má samozrejme blahodárne účinky, a to nielen na sexuálny apetít, ale aj na mužský penis. Môžete masírovať aj jeho semenníky. Semenníky sú totiž najcitlivejším miestom mužského tela a sú silnou erotogénnou zónou.

magická žena

Stimulácia penisu a mieška privedie vášho muža k intenzívnejšiemu orgazmu a bude vám za to naozaj veľmi vďačný. Prečo je však masáž penisu a semenníkov naozaj dôležitá? Semenník tvoria rozmnožovacie bunky, ktoré sa nazývajú spermie. Sú uložené v dolnej časti mieška a zaisťujú tvorbu spermií a správnu teplotu. Od toho sa odvíjajú aj jednotlivé úžasné vzrušujúce techniky. Masážou semenníkov sa rozprúdi krvný obeh aj v penise a podporí to erekciu. Precvičíte si svaly v miešku k podpore ich správnej funkcie. Takto sa zvýši aj mužské libido. Pri každej masáži, tak isto aj pri masáži penisu, je dôležitý masážny olej. Buď nejaký špeciálny s bylinkami či arómou, alebo vám úplne postačí detský olej. Na trhu sú dostupné aj erotické oleje či lubrigačné gély s afrodiziakálnymi prípravkami, a ich vôňa ešte viac povzbudí vaše zmysly. Naopak veľký pozor si dajte naosviežujúce alebo hrejivé masážne gély. Pre masáž penisu nie sú príliš vhodné. Zapojte do masáže aj príjemnú atmosféru, aby sa váš muž cítil naozaj veľmi príjemne. Môžete vytvoriť prítmie a zapáliť sviečky s príjemnou vôňou a pustiť upokojujúcu príjemnú relaxačnú hudbu. Tak tento moment ešte viac prebudíte.

ruka, krém

A prebudia sa aj vaše doterajšie zmysly. Na masáž penisu si musíte nechať množstvo času. Vykonávajte ju pomalými pohybmi, aby ste svojho muža počas pohybov nepriviedli k rýchlemu orgazmu. K tomu počas masáže penisu nemusí vôbec ani dôjsť. Podobné techniky nájdete aj tantrických masážnych centrách, kde sa takejto masáži radi voľačo nové naučíte.