Voňajte si s partnerom aj v posteli.

Aké sú vaše obľúbené rituály, ak si chcete navodiť romantickú atmosféru alebo vyhecovať vášho partnera/partnerku k divokým milostným číslam nielen v posteli? Na každého platí niečo iné a každý má svoje zaručené finty. Najčastejšie sa však páry asi zhodnú v tom, že do nálady sa dostanú rýchlejšie, ak sú stimulované všetky zmysly. Nevynímajúc čuch. Vonné sviečky pri posteli, zvodný parfum alebo stačí, keď si manžel po práci umyje aspoň nohy. Správna vôňa dokáže urobiť zázraky. Čuchové senzory vysielajú signály do mozgu, kde daná informácia o vôni aktivuje určitú emóciu alebo myšlienku s ňou spojenú. Aj vám sa to pravdepodobne stalo viac krát. Keď ste zacítili špecifickú vôňu, evokovalo to vo vás napríklad spomienky na detstvo, Vianoce alebo zážitok.

Romantika

Vôňa má dokonca takú moc, že pôsobí na zvýšenie libida, preto ho môžete kľudne použiť ako afrodiziakum. Poďme sa teda pozrieť na to, ktoré vône dnes večer vytiahnuť zo šuflíka, aby ste očarili svoju polovičku.

Levanduľa – tak, ako sa používa na dobrý spánok, rovnako ju môžete využiť na navodenie uvoľnenia a pohody v spálni.

Škorica – pôsobí priaznivo zvnútra aj zvonka. Pridaná do jedla pôsobí antioxidačne a zvyšuje prúdenie krvi v pohlavných orgánoch. Ako vôňa je to tiež jeden zo zaručených afrodiziák.

Ruža – používaná v parfumoch už stáročia, dokáže v mužoch prebudiť túžbu aj dnes. Pôsobí ukľudňujúco na nervový systém, znižuje pocit strachu a zvyšuje sebavedomie.

Zázvor – nielen vitamínová bomba do vášho čaju, ale aj vynikajúci booster pre váš orgazmus. Zvyšuje libido a kvalitu spermií.

Vona

Toto sú len jedny z mála vôní priaznivo pôsobiacich na sexuálny život. Je dobré si vybrať tú svoju, ktorá je pre vás príjemná a obľúbená. Vône sa dajú kombinovať pre dosiahnutie maximálnych účinkov. Niekto sa zase spolieha výlučne na svoje feromóny, ktoré fungujú zaručene, vždy a všade. A všetci ostatní, u ktorých naturálny spôsob zlepšenia erekcie nefunguje, sú tu aj liečivá. Oral jelly je generiku, ktoré funguje rovnako ako Viagra. Je vyrobené vo forme gélu a s rôznymi ovocnými príchuťami. Takto môžete stimulovať aj ďalší z vašich zmyslov – chuťové receptory.