Tiež využívate balík Office 365?


Má 1 TB dátového priestoru v cloude
Jeden terabajt je jednoducho veľa. Dokonca toľko, že obyčajný smrteľník vôbec nemá šancu zaplniť takú kapacitu bežnými dokumentmi či tabuľkami. Tento priestor sa nachádza v zabezpečenom cloude, takže môžete stratiť či rozbiť jeden notebook mesačne a vôbec vás to nemusí trápiť. Samozrejme, viem, že prísť o notebook nie je príjemné. O žiadne dáta však v takomto prípade neprichádzate. Sú v cloude, dostanete sa k nim len vy alebo ten, komu to dovolíte, a to odkiaľkoľvek. Stačí vám prístup na internet.

bloger

Profesionálny e-mail s Office 365?
Asi vám hneď napadne otázka, čo znamená pojem profesionálny. E-mail ako e-mail, poviete si. Ale ako firma chcete mať istotu, že e-mail funguje a istotu, že o e-maily neprídete.
Nechcete, aby vám ich nejaký stroj prečítal a podľa toho na vás cielil reklamu. Nechcete mať schránku plnú obťažujúceho spamu a nechcete sa báť otvárať prílohy, či neobsahujú nejaký vírus, ktorý vás následne začne vydierať.

typizace

Office 365 si môžete nastaviť, že váš e-mail nepôjde pre poslať nikomu mimo vašej firmy. Alebo že prílohu v správe nemôže nikto vytlačiť ani upraviť. Môžete mať takú veľkú schránku, že prestanete každý týždeň robiť upratovanie s povinným vymazávaním starších e-mailov. Jednoducho si ich necháte všetky a stále sa do schránky zmestia nové a nové. A práve to robí e-mail cez Office 365 profesionálnym.

Microsoft je proste štandard
Či sa to niekomu páči alebo nie, Microsoft je jednoducho štandard. Vznikli klony Wordu, Excelu aj PowerPointu, ale ak nechcete riskovať, že sa vášmu zákazníkovi po otvorení dokumentu objaví „rozsypaný čaj“, máte istotu len s kancelárskym balíčkom Office. Outlook je už mnoho rokov považovaný za najlepšiu aplikáciu na prácu s e-mailami a kalendárom. Office 365 navyše funguje na všetkom – na iPhone, iPade, Macu aj na Androide.