Petícia za zastavenie stavby mešity je zablokovaná

Tri reklamy a stránka, na ktorej vznikli, boli teraz odstránené. Televízia Political Gamers TV tvrdí, že je to nespravodlivé, pretože nemá priame spojenie s Britániou.
 
Ak niektorá z našich platených reklám bola v rozpore so zásadami Facebook, prečo boli schválené spoločnosťou na prvom mieste počas procesu posudzovania, ktorým prechádzajú všetky reklamy?

istanbul
 
Reklamy boli prvýkrát zaznamenané a nahlásené ako nenávistné prejavy používateľa Brian Whelan dňa 2. januára a on dostal štandardnú odpoveď, ktorá hovorí, že príslušná stránka „neporušuje jeden z našich špecifických štandardov komunity“.
 
"Vyzývame ľudí, aby používali naše nástroje na tvorbu prehľadov, ak zistia, že obsah, o ktorom sa domnievajú, že porušuje naše komunitné normy, takže môžeme pokračovať v prijímaní vhodných opatrení, ako je tento."
 
Televízia Political Gamers TV oznámila, že je to "nové, rastúce hnutie vlasteneckej hernej mládeže … tu na obranu práv hráčov a hier pred nespravodlivým zaobchádzaním s mužskými hráčmi pochádzajúcimi zo SJWs [bojovníkov sociálnej spravodlivosti], feministiek a ľavice. aktivisti ".
 
Sociálna sieť zakázala Britániu Najprv v marci, odstránila stránky svojho lídra a zástupcu za porušenie štandardov spoločenstva.
 
Politické prepúšťanie
Vo vyhlásení o najnovšom vývoji skupina obvinila Facebook, že sa príliš angažuje v politike.
 
"Facebook cenzurovaný Británia Najprv odrezal 2,7 milióna našich priaznivcov." „Teraz sú zámerne zacielení na každého, kto uverejňuje obsah podporujúci Britániu. "Toto je politická manipulácia a cenzúra v najhoršom prípade."

mobil
 
"To je dôvod, prečo Británia prvý žaluje spoločnosť pre politickú diskrimináciu, v Belfast High Court."
 
Politickí hráči kanál je oveľa menšie poter – ale ukazuje, že Facebook sú stále s reklamy z týchto skupín a nie sú schopní odfiltrovať skupiny, ktoré verejne povedal, že budú zákaz.
 
"Nikto z tejto sociálnej siete nebol v kontakte, aby povedal, že účet zakázali alebo niečo objasnili."