Čo robiť pri keto diéte?

Proteínová diéta KetoDiet vie s nadváhou zatočiť. Proteínové jedlá KetoDiet majú znížený obsah cukrov a zároveň zvýšený obsah bielkovín. Vďaka tomu v tele dochádza k zmene metabolizmu a k úplne prirodzenému spaľovaniu tukov. Preto sú výsledky viditeľné veľmi rýchlo. Optimálny príjem bielkovín tiež zaistí, že nebudete strácať na svalovej hmote a schudnete skutočne len tam, kde schudnúť chcete – nadbytočné tuky. Pozrite sa, ako celý diétny program funguje a čo vás v priebehu chudnutia čaká.

keto_diet

Nemusíte si robiť hlavu s počítaním kalórií alebo so skladbou konkrétneho jedla. Urobili sme to v KetoDiet za vás tak, aby sa vám nectcené kilogramy príjemne zhadzovali.

1_26AmVvMFPRdmI3iNH7Vb4Q

Jete pravidelne 5x denne, kombinujete jedlá KetoDiet s bežnými na bielkoviny bohatými jedlami, zeleninou, vybranými druhmi ovocia a zdravými tukmi. Doprajete tak telu všetko, čo potrebuje. Žiadne hladovanie. Žiadna nervozita.
Počas celého obdobia, v ktorom budete chudnúť, sú vám k dispozícii skúsení KetoDiet výživoví poradcovia, ktorí vás podporia, namotivujú a poradia vám, ak to budete potrebovať. Rovnako vám pomôžu osvojiť si správne návyky.